AKTUÁLNE ZĽAVNENÝCH VIAC AKO 2 000 PRODUKTOV V MINIMÁLNEJ ZĽAVE 50% ! Doprava len za 2,49€ a nad 29€ ZADARMO !

Výkup použitých
zariadení 


Máš doma staré zariadenie? My ho vykúpime!
Vykupujeme Apple zariadenia, ako je iPhone,MacBook,
Watch a dalšie Apple príslušenstvo.Taktiež
vykupujeme Android telefóny, Smart hodinky,
herné konzoly, tablety a notebooky za tu
najlepšiu možnú cenu. Výkup môžeš uskutočniť na
našej predajni, alebo online z pohodlia domova.Zariadenie

Bol zariadenie kupované v SR?
Nový telefón musí spĺňať VŠETKY nasledujúce podmienky:

Telefón nebol nikdy používaný (mohol byť zapnutý na vyskúšanie), má nalepené pôvodné výrobné fólie, spolu s kompletným nerozbaleným príslušenstvom a záručným listom sa nachádza sa v originál krabici, ktorá môže byť otvorená, od kúpy telefónu neuplynuli viac ako 2 mesiace, telefón je vo vynikajúcom technickom a vizuálnom stave.* *Ak mobilný telefón nespĺňa ktorúkoľvek z uvedených podmienok, je automaticky považovaný za „použitý“ telefón.

Bolo zariadenie kupované v SR?
Je k zariadeniu kompletný obsah balenia?
Je zariadenie plne funkčný?
Je zariadenie v záruke?
Aký je stav krytu zariadenia?
Aký je stav zariadenia?

Zákaznik

Doprava a platba

Prečítal(a) som si a súhlasím s Bezpečnosť a ochrana osobných údajov
Tento formulár nie je záväznou objednávkou a Vaše dáta budú spracované len z účelu oprávnených zájmov na základe 18/2018 Z.z. a smernice EÚ GDPR.
Základný kód overenia Captcha

Otázky a odpovede

Preukázanie plnoletosti (18 rokov) platným dokladom totožnosti (občiansky preukaz, pas) a spísanie kúpno – predajnej zmluvy.
Výkupná cena mobilného zariadenia podmienená jeho technicko-vizuálnym stavom a úrovňou morálneho opotrebovania.
Vykupujeme nové a používané zariadenia. Nefunkčné a staré zariadia môžete odovzdať na likvidáciu v elektroodpade.
Väčšina mobilných zariadení má označenie modelu vytlačené na štítku výrobku v zadnej časti zariadenia, na zadnom kryte alebo pod batériou. Ďalej ho nájdete na krabičke k zariadeniu alebo v jeho nastaveniach. Ak sa vám napriek tomu nepodarilo zistiť aký model máte doma, navštívte nás na niektorej predajni a my vám ochotne pomôžeme.
Všetky telefóny sú po výkupe resetované do pôvodných nastavení. Napriek tomu odporúčame, aby ste si všetky údaje v mobile vymazali ešte pred predajom.
Tieto služby je pred výkupom zariadenia potrebné vypnúť. Pokiaľ má zariadenie aktívnu niektorú zo služieb aktívnu, nebude zariadenie možné vykúpiť, prípadne bude ponížena jeho výkupna cena.
Mobilný telefón nám môžete priniesť na prevádzku servisného centra Mobil-Plus v Poprade .
Môžete si vybrať, či nám mobilný telefón doručíte osobne na niektorú predajňu alebo nám ho zadarmo pošlete naším kuriérom. Poštovné za doručenie hradíme my.
Ak sa rozhodnete priniesť nám mobil na výkup osobne do našej predajne, zaplatíme vám v hotovosti hneď po kontrole jeho stavu. Ak sa rozhodnete pre zaslanie telefónu naším kuriérom, peniaze vám pošleme na účet bankovým prevodom po obdržaní telefónu a kontrole jeho stavu ešte v ten istý deň.