POŠTOVNÉ NAD 29€ ZADARMO ! Zľava 57% na vybrané produkty.
  • Bezdrôtové slúchadla Tactical Black Hawk StrikePods - čierne

Bezdrôtové slúchadla Tactical Black Hawk StrikePods - čierne

Kód: 248878
24,50€
Skladom: odosielame hneď
24,50€
Nový tovar
Poštovné zadarmo od 29€
Poštovné a balné
Až 100 dní na vrátenie tovaru
Dodanie do 24 hodín
1 500+ produktov ihneď k odberu
15 132+ objednávok
Odborné poradenstvo

Popis

Vodeodolné slúchadlá Tactical Black Hawk s inteligentným potlačením okolitého hluku a dotykovým ovládaním. Parádny a čistý zvukový zážitok z počúvania hudby na cestách aj v pohodlí domova.

Inteligentné potlačenie okolitého hluku
Nikto nemá rád nepríjemný hluk, ktorý kazí radosť z počúvania hudby alebo pri veľmi dôležitom hovore. Slúchadlá disponujú inteligentným potlačením okolitého ruchu a snažia sa ho potlačiť na maximum.

Parádne čistý zvukový zážitok
O zvuk Tactical Black Hawk sa stará veľmi výkonný chipset Jiely a 13mm dynamický menič. Oba moduly sú zladené tak, aby zvuk bol skutočný a čistý. Presne tak, ako je zamýšľané v štúdiu pri nahrávaní skladieb.

Dotykové ovládanie jedným prstom
Jednoduchými gestami získate plnú kontrolu nad ovládaním hudby alebo prijímaním hovorov. Dvojitým dotykom zvyšujete alebo znižujete hlasitosť. Krátkym dotykom zase prijmete prichádzajúci hovor. Mobil teda pokojne nechajte v batohu, pretože všetko obslúžite dotykom na slúchadle.

Bleskurýchle párovanie
Stačí len slúchadlá vytiahnuť z puzdra a tým je to vybavené. Nič viac. Nečakajte a nerobte zbytočné kroky navyše. Vytiahnite slúchadlá z puzdra a užite si parádne čistý zvuk svojich obľúbených skladieb.

Monomód
Ideálne pri riadení automobilu alebo pri jazde na bicykli. Nechajte si posielať všetok zvuk do jedného slúchadla a druhé ucho si nechajte voľné.

Kancelária v uchu
Slúchadlá Tactical Black Hawk dokážu eliminovať zvuk pri telefonovaní alebo pri konferenčných hovoroch. Váš hlas tak ešte vylepší a bude znieť čisto a zrozumiteľne kdekoľvek a kedykoľvek.

Hlasový asistent
Aktivujte hlasového asistenta, pošlite email, nechajte sa navigovať, otvorte si garážové brány alebo zavolajte kamarátovi. To všetko pomocou slúchadiel Tactical Black Hawk.

BE ECO
My v Tactical máme radi prírodu. Všetky naše produkty sú balené do ECO škatuliek z recyklovaného papiera tak, aby čo najmenej zaťažovali životné prostredie. Myslite takticky!

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI
Vodeodolnosť IPX4 INC - inteligentné potlačenie okolitého hluku Aktivácia hlasového asistenta Nízka hmotnosť Jedinečný dizajn Kvalita zvukového výstupu Pohotovostný režim až 100 hodín

ŠPECIFIKÁCIA
- Bluetooth model: TACTICAL J18
- Bluetooth: V5.0
- Podporované protokoly: A2D01,3/ HFP1,6/ HSP1.2/ AVRCP1,6/ D1 1.3
- Inteligentné potlačenie okolitého hluku
- Mono mod
- Mikrofón
- Hlasový asistent
- Kapacita batérie slúchadla: 30 mAh
- Kapacita batérie púzdra: 400 mAh
- Pohotovostný režim: až 100 hodín
- Výdrž batérie slúchadiel: 4 hodiny, až 24 hodín s puzdrom
- Doba nabíjania: 1,5 h
- Dosah: 10 m
- Nabíjací port: USB-C
- Hmotnosť: 120 g
- Impedancia: 30 ohm
- Frekvencia: 20 Hz - 20 kHz
- Kompatibilita: iOS, Android
- Materiál: ABS
- Input: 5V/1A

Čo dostanete
ECO krabička z recyklovaného papiera, 1 x nabíjacie puzdro, slúchadlá do uší, nabíjací kábel USB-C, manuál, samolepka Tactical