AKTUÁLNE ZĽAVNENÝCH VIAC AKO 2 000 PRODUKTOV V MINIMÁLNEJ ZĽAVE 50% ! Doprava len za 2,49€ a nad 29€ ZADARMO !

Silikónové puzdro Mag Cover kompatibilné s MagSafe pre IPHONE 15 PLUS ružové

Kód: 5903396229107
10,80€
Centrálny sklad: 3-6 dní
10,80€
Poštovné zadarmo od 29€
Poštovné a balné
Až 100 dní na vrátenie tovaru
Dodanie do 24 hodín
1 500+ produktov ihneď k odberu
15 132+ objednávok
Odborné poradenstvo

Popis

Zabezpečte vynikajúcu ochranu svojho smartfónu pomocou silikónového krytu Mag Cover, ktorého odolná a priehľadná vrstva chráni pred nárazmi alebo poškriabaním. Výrobok je kompatibilný s technológiou MagSafe, ktorá umožňuje indukčné nabíjanie.

Silikónový kryt Mag Cover pre iPhone je zárukou kvalitných materiálov a plného pohodlia. Kompatibilita s inovatívnou technológiou MagSafe umožňuje nabíjať telefón v štandarde Qi. Po nasadení krytu sa stačí dotknúť bezdrôtovej nabíjačky a zabudované magnety pevne pripevnia smartfón k nabíjaciemu poľu a umožnia doplniť energiu. Tento druh pohodlia vám poskytuje komfort pri používaní zariadenia počas nabíjania aj pri používaní s magnetickými držiakmi do auta.

Puzdro je vyrobené z kvalitného matného farebného silikónu, ktorý je dostatočne odolný, aby slúžil dlhý čas. Zabraňuje nežiaducim účinkom pádu z výšky a poškriabaniu. Vnútorná výstelka z mikrovlákna navyše chráni povrch zariadenia.

Protišmyková vrstva sa nešmýka , vďaka čomu je puzdro pohodlné pri držaní v ruke. Vyvýšené okolie obrazovky zakrýva okraje smartfónu a integrované výrezy uľahčujú prístup k portom, takže môžete ľahko používať všetky funkcie.

Špecifikácia:
Materiál: silikón, mikrovlákno (vnútorná výstelka)
Farba: čierna
Kompatibilita s bezdrôtovým nabíjaním MagSafe.