AKTUÁLNE ZĽAVNENÝCH VIAC AKO 2 000 PRODUKTOV V MINIMÁLNEJ ZĽAVE 50% ! Doprava len za 2,49€ a nad 29€ ZADARMO !
  • SONY PLAYSTATION 4 PRO 1TB - JET BLACK

SONY PLAYSTATION 4 PRO 1TB - JET BLACK

Kód: 00105481
305,00€
Vypredané
305,00€
Používaný tovar
Výborný
12 mesiacov
Verzia CUH-7216B
Herná konzola, 1x Dualshock ovládač, HDMI kábel, napájací kábel, MicroUSB kábel
Poštovné zadarmo od 29€
Poštovné a balné
Až 100 dní na vrátenie tovaru
Dodanie do 24 hodín
1 500+ produktov ihneď k odberu
15 132+ objednávok
Odborné poradenstvo

Popis

Nová herní konzole Sony Playstation 4 Pro

Ak patríte medzi milovníkov hernej konzoly PlayStation, určite siahnite po tejto novej, ešte lepšej a výkonnejšej verzii. Sony PlayStation 4 Pro sa vyznačuje mnohými vylepšeniami, ktorými Vás mnohokrát prekvapí. Samozrejme pozitívne. Spolu s ňou sa k hre dostanete oveľa bližšie. Pri vybraných hrách PS4 si užijete nevídanú kvalitu obrazu plnú ostrosti a dokonalých farieb. Nemožno opomenúť ani podporu 4K rozlíšenia či HDR. S rýchlejším procesorom a novou grafickou kartou ponúka všetko, o čom ste doteraz len snívali. S operačnou pamäťou 8 GB a osemjadrovým procesorom zabezpečuje naozaj plynulý chod i svižné reakcie za každých okolností. Pevný disk dosahuje kapacitu 1 TB. Komunikácia s ostatnými zariadeniami je v réžii Wi-fi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth bezdrôtovej technológii a Ethernet-u. Svojim čiernym prevedením navyše pôsobí veľmi elegantne, čím zapadne do každého interiéru.


Veľkoleposť

Hranie Vašich obľúbených titulov bude ešte zábavnejšie a zážitok ešte strhujúcejší a intenzívnejší. Očakávať môžete živé farby, ohromné detaily i vysoký kontrast v každom zábere. S vysokým výkonom, ktorý ponúka sa môžete tešiť na bezchybné grafické spracovanie, ktoré Vám niekoľkokrát vyrazí dych. Samozrejme v tom najlepšom slovazmysle. 


Výkon

V porovnaní s predchádzajúcim modelom je herná konzola Playstation 4 Pro nabitá mnohými technológiami, ktorými si okamžite získa Vaše sympatie. Vyznačuje sa úplne novou grafickou kartou, ktorá je založená na architektúre AMD Polaris, ale aj rýchlejším procesorom. Tešiť sa tak môžete na 4K rozlíšenie, HDR spracovanie obrazu či vylepšené VR hry. Vďaka osemjadrovému procesoru x86-64 AMD "Jaguar" operačnej pamäti 8 GB je konzola rýchlejšia a ešte vnímavejšia. Zabudovaný pevný disk dosahuje kapacitu 1 TB


Hry

Všetky svoje obľúbené herné tituly si vychutnáte ako nikdy predtým. Akcie budú oveľa výbušnejšie a plynulejšie. Tešiť sa môžete na kryštálovo čistý zvuk i jasné pohyby. S TV so 4K rozlíšením môžete očakávať absolútnu presnosť v každom uhly. Živé farby i vysoká kvalita Vás úplne strhnú a vtiahnu do deje. Vy tak budete mať pocit, že ste priamo v deji. 


Zábava v plnom prúde

Vychutnajte si dokonale ostrý obraz až do kvality 4K. Prostredníctvom služieb Netflix, YouTube či množstva iných aplikácií, ktoré budete mať k dispozícii, môžete pozerať rôzne filmy, seriály, videá alebo iné televízne relácie v ohromnom rozlíšení. Komunikáciu aj s externými zariadeniami umožňuje Wi-fi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth bezdrôtová technológia Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)


Ovládanie

DualShock 4 bezdrôtový ovládač zabezpečuje pohodlné a intuitívne ovládanie počas celej doby. Svojim ergonomickým tvarovaním skvele padne do ruky, vďaka čomu ho možno používať po dobu niekoľkých hodín. Ponúka nový vzhľad i množstvo vylepšení. Nad celou hrou máte oveľa lepšiu kontrolu. 


VR Ready

Rozšírte možnosti hrania o virtuálnu realitu. Playstation 4 Pro sa vyznačuje podporou súpravy Sony Playstation VR, čím sa dostanete do úplne iného sveta. Stačí ich len zapojiť. Následne potom ich môžete začať okamžite používať. Ide o veľmi jednoduchý proces, ktorý Vám zaberie len krátku chvíľu.