AKTUÁLNE ZĽAVNENÝCH VIAC AKO 2 000 PRODUKTOV V MINIMÁLNEJ ZĽAVE 50% ! Doprava len za 2,49€ a nad 29€ ZADARMO !
  • SONY PLAYSTATION 4 SLIM 500GB - JET BLACK

SONY PLAYSTATION 4 SLIM 500GB - JET BLACK

Kód: 00105480999
259,00€
Vypredané
259,00€
Používaný tovar
Výborný
12 mesiacov
Herná konzola, 1x Dualshock V2 ovládač, napájací kábel, HDMI kábel, Micro USB kábel
Poštovné zadarmo od 29€
Poštovné a balné
Až 100 dní na vrátenie tovaru
Dodanie do 24 hodín
1 500+ produktov ihneď k odberu
15 132+ objednávok
Odborné poradenstvo

Popis

Zažite menší a elegantnejší systém PS4, ktorý je vďaka úžasnému výkonu ao 30% menším rozmerom snom každého hráča! Systém PlayStation 4 Slim je nabitý tými najnovšími technológiami a prináša vám ten doposiaľ najrýchlejší, najostrejší a najplynulejší herný zážitok s podporou HDR. PS4 Slim stavia na prvé miesto hráča – začal s úžasnou počiatočnou ponukou hier, pričom ďalšie sú už vo vývoji. Zahrajte si tak na systéme PS4 skvelé hity z najvyšších priečok rebríčkov aj inovatívne indie tituly. Konzola je inšpirovaná vývojármi, ale zameraná na hráčov. Vďaka svojmu obriemu výkonu si všetky vaše obľúbené kôstky budete môcť užiť v intenzívnej grafike a neuveriteľných detailoch. Vaša akcia tak bude rýchlejšia, výbušnejšia a celkovo plynulejšia vďaka rýchlejšej a stabilnejšej snímkovej frekvencii.

Viac spôsobov hrania

Hraj tie najlepšie hry a exkluzivity pre systém PS4, zaži dobrodružstvo online vďaka službe PS Plus a streamuj alebo sťahuj televízne seriály a filmy zo služby Netflix, obchodu PlayStation Store, alebo z iných platforiem s tvojou obľúbenou zábavou.                          Hranie v HDR so živými farbami


Hry pre systém PS4 podporujúci grafiku HDR na televízore podporujúcom technológiu HDR ožijú neuveriteľnú farebnosťou a jasnosťou a zobrazia sa v živších a realistickejších farbách.

Vyberte si z neustále sa rozšírujúcej ponuky hier, ktoré vám dajú zakúsiť neuveriteľnú realistickosť.

Iba pre Playstation 4 boli vytvorené exkluzívne tituly, ako Horizon Zero Dawn, Death Stranding, God of War alebo The Last Guardian .

Tento rad hier potom dopĺňa široká škála tých najlepších multiplatformných hier. Nezanedbateľnú kategóriu hier, ktorú na konzole Playstation 4 Slim môžete hrať, tvoria nezávislé (indie) projekty, ktoré sú dostupné cez unikátnu službu Playstation Store .

                                                                                                 

                                                                                              Ovládanie pod kontrolou

Ovládač Vylepšený ovládač Dualshock 4 pre systém Playstation 4 Slim je vybavený najmodernejšími funkciami, ktoré zaistia dokonalý herný zážitok.

Vďaka kvalitnému dizajnu sa ovládač pohodlne drží a precízne ovládanie zaistí presné analógové páčky, vstavané pohybové senzory a dokonca dotykové ovládanie (touchpad). Ovládač je ďalej novo vybavený aj integrovaným reproduktorom.

Čerstvou novinkou je tlačidlo pre zdieľanie (share), vďaka ktorému jednoduchým stlačením môžete zdieľať svoje najlepšie momenty z hry s ostatnými hráčmi!


                                                                                                 Hraním to nekončí

Systém Playstation 4 Slim vám ponúkne aj množstvo ďalších funkcií:

  • Playstation Store - online obchod s hrami pre aktuálnu konzolu Playstation, kde je možné nakupovať na základe elektronickej peňaženky, ktorú je možné dobiť cez predplatené karty.

  • Prehrávanie filmov na Blu-Ray s vysokou kvalitou obrazu.

  • Sociálne siete - spojte sa s kamarátmi a hráčmi po celom svete!

  • Služba Playstation Plus - popri možnosti hrať hry s ľuďmi po celom svete Vám táto špeciálna predplatená služba ponúkne okamžitý prístup ku kolekcii hier zadarmo, ktorá sa každý mesiac aktual